Leader
02 اسفند 1396 ساعت 03:02

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 مرداد ماه 1396

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 مرداد ماه 1396

"  توجه به معیشت مردم ، استقرار عدالت و نگاه ویژه بر توانمندیها و ظرفیت های عظیم کشور به همراه ایستادگی در مقابل سلطه گران"   

     خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به تقوا وپرهیز از محرمات با تبریک ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) امام رئوف شیعیان در تبیین سبک زندگی و مواضع سیاسی و اجتماعی امام در برابر حوادث و رخداد ها گفت: امام رضا (ع) با سیاست های مدبرانه و آگاهانه خویش در مرحله عدم همراهی خانواده از مدینه به مرو ، بیان احادیث متعدد در زمینه امامت و رهبری ، ولایت و شروط توحید ارتباطات خویش را با مردم حفظ کردند و با تعیین شروط ولایتمداری، مامون را از رسیدن به اهداف شومش نا امید کردند.

حجت الاسلام موسوی به تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط ولی امر مسلمین پرداخت و با بیان این که مراسم تنفیذ حکم تشریفاتی نیست؛ تاکید کرد : حکم ریاست جمهوری طبق قانون با امضای رهبر برای چهار سال دیگر اعتبار و مشروعیت پیدا می کند تا بعد از اجرای اساسی ترین و بنیادی ترین مراسم عالی ترین مقام اجرائی کشور تعهد می دهد تا تمام برنامه ها ،جهت گیری ها ، رویکردها و مواضع خود را با محوریت نظام اسلامی تنظیم و اجرا کند.

 وی در ادامه این موضوع توجه به معیشت مردم ، استقرار عدالت و نگاه ویژه بر توانمندیها و ظرفیت های عظیم کشور به همراه ایستادگی در مقابل سلطه گران را بخشی از خواسته های رهبر از دولت برشمرد و با توجه به هدف گذاری دولت دوازدهم در ریشه کنی فقر اظهار امیدواری کرد: با انتخاب کابینه کارآمد و پویا و جهادی شاهد از بین رفتن فقر و بیکاری در جامعه باشیم.

امام جمعه صائین قلعه با گرامیداشت سالروز درگذشت آیت ا.. حائری یزدی موسس حوزه علمیه قم گفت: حوزه های علمیه آثار و برکات فراوانی در جامعه دارد برهمین اساس حوزه های متعددی در سایر شهر های کشور دایر شده است . همچنین برای اجرای کارهای فرهنگی و مقابله با تهاجم دشمن در عرصه جنگ نرم نیاز به طلاب و روحانیون متخصص و مبلغ در این عرصه ها داریم لذا ضرورت تقویت حوزه های علمیه احساس می شود.

وی  از مردم شهر صائین قلعه به خاطر حمایت در تاسیس و راه اندازی حوزه علمیه برادران (سفیران هدایت) رضوی و خواهران (ریحانه النبی)تشکر و قدر دانی کرد.

 حاج آقا موسوی 17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در افغانستان را گرامیداشت و خبرنگاران را از تاثیر گذارترین قشر جامعه در زمان خود برشمرد که در برخورد با جنگ نرم دشمن با زاویه دید درست و دقیق می توانند اندیشه ها و باورها و رفتارهای درست را در جامعه نهادینه کنند.

    در ادامه با تبریک روز خبرنگار از اصحاب رسانه در راس آن رسانه ملی همچنین تنها خبرنگار شهر صائین قلعه در انتقال اخبار و برنامه های ملی و مذهبی خصوصا برنامه های ستاد نمازجمعه شهر قدردانی و تشکر کرد.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: