Leader
06 ارديبهشت 1397 ساعت 00:08

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 مرداد ماه 1396

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 مرداد ماه 1396

"  توجه به معیشت مردم ، استقرار عدالت و نگاه ویژه بر توانمندیها و ظرفیت های عظیم کشور به همراه ایستادگی در مقابل سلطه گران"   

     خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به تقوا وپرهیز از محرمات با تبریک ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) امام رئوف شیعیان در تبیین سبک زندگی و مواضع سیاسی و اجتماعی امام در برابر حوادث و رخداد ها گفت: امام رضا (ع) با سیاست های مدبرانه و آگاهانه خویش در مرحله عدم همراهی خانواده از مدینه به مرو ، بیان احادیث متعدد در زمینه امامت و رهبری ، ولایت و شروط توحید ارتباطات خویش را با مردم حفظ کردند و با تعیین شروط ولایتمداری، مامون را از رسیدن به اهداف شومش نا امید کردند.

حجت الاسلام موسوی به تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط ولی امر مسلمین پرداخت و با بیان این که مراسم تنفیذ حکم تشریفاتی نیست؛ تاکید کرد : حکم ریاست جمهوری طبق قانون با امضای رهبر برای چهار سال دیگر اعتبار و مشروعیت پیدا می کند تا بعد از اجرای اساسی ترین و بنیادی ترین مراسم عالی ترین مقام اجرائی کشور تعهد می دهد تا تمام برنامه ها ،جهت گیری ها ، رویکردها و مواضع خود را با محوریت نظام اسلامی تنظیم و اجرا کند.

 وی در ادامه این موضوع توجه به معیشت مردم ، استقرار عدالت و نگاه ویژه بر توانمندیها و ظرفیت های عظیم کشور به همراه ایستادگی در مقابل سلطه گران را بخشی از خواسته های رهبر از دولت برشمرد و با توجه به هدف گذاری دولت دوازدهم در ریشه کنی فقر اظهار امیدواری کرد: با انتخاب کابینه کارآمد و پویا و جهادی شاهد از بین رفتن فقر و بیکاری در جامعه باشیم.

امام جمعه صائین قلعه با گرامیداشت سالروز درگذشت آیت ا.. حائری یزدی موسس حوزه علمیه قم گفت: حوزه های علمیه آثار و برکات فراوانی در جامعه دارد برهمین اساس حوزه های متعددی در سایر شهر های کشور دایر شده است . همچنین برای اجرای کارهای فرهنگی و مقابله با تهاجم دشمن در عرصه جنگ نرم نیاز به طلاب و روحانیون متخصص و مبلغ در این عرصه ها داریم لذا ضرورت تقویت حوزه های علمیه احساس می شود.

وی  از مردم شهر صائین قلعه به خاطر حمایت در تاسیس و راه اندازی حوزه علمیه برادران (سفیران هدایت) رضوی و خواهران (ریحانه النبی)تشکر و قدر دانی کرد.

 حاج آقا موسوی 17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در افغانستان را گرامیداشت و خبرنگاران را از تاثیر گذارترین قشر جامعه در زمان خود برشمرد که در برخورد با جنگ نرم دشمن با زاویه دید درست و دقیق می توانند اندیشه ها و باورها و رفتارهای درست را در جامعه نهادینه کنند.

    در ادامه با تبریک روز خبرنگار از اصحاب رسانه در راس آن رسانه ملی همچنین تنها خبرنگار شهر صائین قلعه در انتقال اخبار و برنامه های ملی و مذهبی خصوصا برنامه های ستاد نمازجمعه شهر قدردانی و تشکر کرد.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند.."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات سالروز بعثت حضرت...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: