Leader
21 آذر 1396 ساعت 14:06

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 مرداد ماه 1396

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 مرداد ماه 1396

"  توجه به معیشت مردم ، استقرار عدالت و نگاه ویژه بر توانمندیها و ظرفیت های عظیم کشور به همراه ایستادگی در مقابل سلطه گران"   

     خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به تقوا وپرهیز از محرمات با تبریک ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) امام رئوف شیعیان در تبیین سبک زندگی و مواضع سیاسی و اجتماعی امام در برابر حوادث و رخداد ها گفت: امام رضا (ع) با سیاست های مدبرانه و آگاهانه خویش در مرحله عدم همراهی خانواده از مدینه به مرو ، بیان احادیث متعدد در زمینه امامت و رهبری ، ولایت و شروط توحید ارتباطات خویش را با مردم حفظ کردند و با تعیین شروط ولایتمداری، مامون را از رسیدن به اهداف شومش نا امید کردند.

حجت الاسلام موسوی به تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط ولی امر مسلمین پرداخت و با بیان این که مراسم تنفیذ حکم تشریفاتی نیست؛ تاکید کرد : حکم ریاست جمهوری طبق قانون با امضای رهبر برای چهار سال دیگر اعتبار و مشروعیت پیدا می کند تا بعد از اجرای اساسی ترین و بنیادی ترین مراسم عالی ترین مقام اجرائی کشور تعهد می دهد تا تمام برنامه ها ،جهت گیری ها ، رویکردها و مواضع خود را با محوریت نظام اسلامی تنظیم و اجرا کند.

 وی در ادامه این موضوع توجه به معیشت مردم ، استقرار عدالت و نگاه ویژه بر توانمندیها و ظرفیت های عظیم کشور به همراه ایستادگی در مقابل سلطه گران را بخشی از خواسته های رهبر از دولت برشمرد و با توجه به هدف گذاری دولت دوازدهم در ریشه کنی فقر اظهار امیدواری کرد: با انتخاب کابینه کارآمد و پویا و جهادی شاهد از بین رفتن فقر و بیکاری در جامعه باشیم.

امام جمعه صائین قلعه با گرامیداشت سالروز درگذشت آیت ا.. حائری یزدی موسس حوزه علمیه قم گفت: حوزه های علمیه آثار و برکات فراوانی در جامعه دارد برهمین اساس حوزه های متعددی در سایر شهر های کشور دایر شده است . همچنین برای اجرای کارهای فرهنگی و مقابله با تهاجم دشمن در عرصه جنگ نرم نیاز به طلاب و روحانیون متخصص و مبلغ در این عرصه ها داریم لذا ضرورت تقویت حوزه های علمیه احساس می شود.

وی  از مردم شهر صائین قلعه به خاطر حمایت در تاسیس و راه اندازی حوزه علمیه برادران (سفیران هدایت) رضوی و خواهران (ریحانه النبی)تشکر و قدر دانی کرد.

 حاج آقا موسوی 17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در افغانستان را گرامیداشت و خبرنگاران را از تاثیر گذارترین قشر جامعه در زمان خود برشمرد که در برخورد با جنگ نرم دشمن با زاویه دید درست و دقیق می توانند اندیشه ها و باورها و رفتارهای درست را در جامعه نهادینه کنند.

    در ادامه با تبریک روز خبرنگار از اصحاب رسانه در راس آن رسانه ملی همچنین تنها خبرنگار شهر صائین قلعه در انتقال اخبار و برنامه های ملی و مذهبی خصوصا برنامه های ستاد نمازجمعه شهر قدردانی و تشکر کرد.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: