Leader
02 اسفند 1396 ساعت 02:57

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در...

این انقلاب مردمی و در راس آن حکومت ولی فقیه قرار دارد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 13 بهمن ماه 1396 " این انقلاب مردمی و در...

نظارت بیشتر بر درمانگاه شبانه روزی ، راه اندازی آزمایشگاه و استقرار پزشک متخصص در شهر محقق شود

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 6 بهمن ماه 1396 " نظارت بیشتر بر درمانگاه...

هر سه قوه باید پاسخگو باشند!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 29 دی ماه 1396      خطیب موقت جمعه پس از...

مسئولین باید قدردان حضور حماسی مردم در دفاع از انقلاب و آرمان ها و ارزش های اسلامی باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 22 دی ماه 1396 "مسئولین باید قدردان حضور...

شناخت دشمن و همچنین مقابله به هنگام با فتنه از علائم بصیرت و هوشیاری است.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 15 دی ماه 1396 " شناخت دشمن و همچنین...

فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، اقتصاد مقاومتیست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 8 دی ماه 1396  خطیب جمعه خود و همه مردم را...

مسئولان نسبت به خرید تضمینی محصولات اقدام و تعهدات خود را در زمان مقرر انجام دهند

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 30 تیرماه 1396

"  مسئولان نسبت به خرید تضمینی محصولات اقدام و تعهدات خود را در زمان مقرر انجام دهند "  

خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات،  درادامه سلسله مباحث ویژگی های جامعه قرآنی، احترام به سنت های نیک جامعه وتقویت باورهای دینی را ازجمله ویژگی های جامعه قرآنی برشمرده و افزود : درجامعه قرآنی تمامی رفتارها، گفتارها ، کردارها در قالب فعالیتهای اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی براساس اعتقاد ، باور و انگیزه الهی است . اگر مردم  با مسئولان درحیطه وظایف خود، انگیزه قوی نداشته باشند نمی توانند در انجام وظایف ، رسالت خود را به درستی انجام دهند.

حجت الاسلام موسوی از شهردار شهر و اعضای شورای شهر در رابطه با ساخت یادمان شهدای گمنام تشکر کرد و در خصوص آماده سازی کارگاه شن و ماسه و راه اندازی کارگاه قطعات بتنی شهرداری و نوع پذیرش افراد جویای کار برای اشتغال در آن سخن گفت و پیشنهاد کرد با تشکیل هیئت چند نفره در شهرداری و نظارت اعضای هیئت بر شرایط و شاخصه ها و امتیازات مورد نظر در افراد صورت گیرد و سپس واجدین به کار گرفته شوند.

   امام جمعه صائین قلعه در بخشی از خطبه دوم به اقدامات جدید آمریکا و تحریم ظالمانه برخی نهاد ها و اشخاص پرداخت و با تصریح این مطلب که هدف اصلی آمریکا بر اندازی جمهوری اسلامی ،همچنین تضعیف اقتدار و نفوذ ایران در منطقه است ، ادامه داد: آمریکا برای این منظور به دنبال ایجاد جنگ روانی، تشدید اختلافات و دوگانگی داخلی بین مردم و مسئولان و مسئولان با یکدیگر است.

 وی با تحسین تصمیم مجلس شورای اسلامی و مواضع صریح و محکم وزیر امور خارجه در بحث برجام ، مواضع ایران در آن را چنان محکم و استوار خواند که موجب عقب نشینی آمریکا خواهد بود.

   حاج آقا موسوی به شروع فصل برداشت گندم اشاره کرد و از مسئولان خواست نسبت به خرید تضمینی محصولات اقدام و تعهدات خود را در زمان مقرر انجام دهند . وی همچنین از کشاورزان خواست به پرداخت زکات عنایت ویژه داشته باشند.

  در ادامه با اشاره به 5 مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه تهران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفت : نمازجمعه هدیه الهی بر مومنین است که مایه آرامش دلها و فرصتی طلائی برای تجلیل از خدمات مسئولان همچنین بیان مشکلات و نیاز های واقعی مردم به مسئولان است لذا همه باید قدردان این هدیه الهی باشیم.

  در خاتمه با تبریک سالروز ولادت حضرت معصومه (س) گفت: حضرت معصومه (س) یک بانوی کامل و الگو برای همه است و با رد نگاه فمینیستی و لیبرالیستی به زن که به هتک کامل شخصیت زن در جامعه تمام میشود گفت: زن در نگاه صحیح انسان ساز است ، در تربیت و اصلاح جامعه نقشی اساسی دارد و با حفظ حجاب و عفاف می تواند مسئولیت های اجتماعی و سیاسی خود را به نحو احسن انجام دهد.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 27 بهمن ماه 1396

IMAGE

"سهم شهرستان ابهر از اشتغال، بر اساس تقسیمات عادلانه به نسبت جمعیت به صورت اسمی در سایت استانداری قرار گیرد"      خطیب موقت جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا باعث عزت و...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: