Leader
21 آذر 1396 ساعت 13:58

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

عشق به شهید و شهادت در جامعه زنده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 10 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه...

مسئولان چشم هایتان را باز کنید ، عینک خود را عوض کنید.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 19 آبان ماه 1396      خطیب موقت جمعه ابتدا...

13 آبان بهترین فرصت برای فریاد زدن بر سر آمریکاست

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 12 آبان ماه 1396      خطیب جمعه بعد از دعوت...

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 مهرماه 1396

IMAGE

" آنچه لرزه بر اندام دشمن انداخته ایمان و باور مردم ایران به خدا ، استکبار ستیزی و...

مساله اقتصاد اولویت اول کشور است و اقتصاد مقاومتی علاج مشکلات جامعه است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28مهرماه 1396 " مساله اقتصاد اولویت اول...

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام(ره) استمرار همان نهضت و انقلاب آقا امام حسین (ع) در عصر حاضر است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 21مهرماه 1396 "   انقلاب اسلامی ایران به...

مسئولان نسبت به خرید تضمینی محصولات اقدام و تعهدات خود را در زمان مقرر انجام دهند

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 30 تیرماه 1396

"  مسئولان نسبت به خرید تضمینی محصولات اقدام و تعهدات خود را در زمان مقرر انجام دهند "  

خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات،  درادامه سلسله مباحث ویژگی های جامعه قرآنی، احترام به سنت های نیک جامعه وتقویت باورهای دینی را ازجمله ویژگی های جامعه قرآنی برشمرده و افزود : درجامعه قرآنی تمامی رفتارها، گفتارها ، کردارها در قالب فعالیتهای اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی براساس اعتقاد ، باور و انگیزه الهی است . اگر مردم  با مسئولان درحیطه وظایف خود، انگیزه قوی نداشته باشند نمی توانند در انجام وظایف ، رسالت خود را به درستی انجام دهند.

حجت الاسلام موسوی از شهردار شهر و اعضای شورای شهر در رابطه با ساخت یادمان شهدای گمنام تشکر کرد و در خصوص آماده سازی کارگاه شن و ماسه و راه اندازی کارگاه قطعات بتنی شهرداری و نوع پذیرش افراد جویای کار برای اشتغال در آن سخن گفت و پیشنهاد کرد با تشکیل هیئت چند نفره در شهرداری و نظارت اعضای هیئت بر شرایط و شاخصه ها و امتیازات مورد نظر در افراد صورت گیرد و سپس واجدین به کار گرفته شوند.

   امام جمعه صائین قلعه در بخشی از خطبه دوم به اقدامات جدید آمریکا و تحریم ظالمانه برخی نهاد ها و اشخاص پرداخت و با تصریح این مطلب که هدف اصلی آمریکا بر اندازی جمهوری اسلامی ،همچنین تضعیف اقتدار و نفوذ ایران در منطقه است ، ادامه داد: آمریکا برای این منظور به دنبال ایجاد جنگ روانی، تشدید اختلافات و دوگانگی داخلی بین مردم و مسئولان و مسئولان با یکدیگر است.

 وی با تحسین تصمیم مجلس شورای اسلامی و مواضع صریح و محکم وزیر امور خارجه در بحث برجام ، مواضع ایران در آن را چنان محکم و استوار خواند که موجب عقب نشینی آمریکا خواهد بود.

   حاج آقا موسوی به شروع فصل برداشت گندم اشاره کرد و از مسئولان خواست نسبت به خرید تضمینی محصولات اقدام و تعهدات خود را در زمان مقرر انجام دهند . وی همچنین از کشاورزان خواست به پرداخت زکات عنایت ویژه داشته باشند.

  در ادامه با اشاره به 5 مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه تهران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفت : نمازجمعه هدیه الهی بر مومنین است که مایه آرامش دلها و فرصتی طلائی برای تجلیل از خدمات مسئولان همچنین بیان مشکلات و نیاز های واقعی مردم به مسئولان است لذا همه باید قدردان این هدیه الهی باشیم.

  در خاتمه با تبریک سالروز ولادت حضرت معصومه (س) گفت: حضرت معصومه (س) یک بانوی کامل و الگو برای همه است و با رد نگاه فمینیستی و لیبرالیستی به زن که به هتک کامل شخصیت زن در جامعه تمام میشود گفت: زن در نگاه صحیح انسان ساز است ، در تربیت و اصلاح جامعه نقشی اساسی دارد و با حفظ حجاب و عفاف می تواند مسئولیت های اجتماعی و سیاسی خود را به نحو احسن انجام دهد.

آخرین خبر

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه

IMAGE

برگزاری نماز پرشکوه عید سعید قربان روز جمعه دهم شهریورماه سال 1396 در صایین قلعه      خطیب نماز ابتدا خود و همه نماز گزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و به تشریح بخشی از اسرار قربانی در عید قربان پرداخت و گفت : ذبح...

آخرین خطبه

اقدام ترامپ در قدس اعلام جنگ با مسلمانان جهان است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 17 آذر ماه 1396      خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرده و با بیان فرمایشی از امیرالمومنین (ع) گفت : تقوا پیشه کنید از گناهان پرهیز کنید در...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: