Leader
06 ارديبهشت 1397 ساعت 00:11

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

خطبه های نماز جمعه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396 " تا امروز اتفاق خاصی در...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

چه اتفاقی افتاده که در یک شهر 15 هزار نفری هیچ پروژه ای در ایام فجر افتتاح نشد

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 اسفند ماه 1396      خطیب جمعه بعد از...

مسئولان نسبت به خرید تضمینی محصولات اقدام و تعهدات خود را در زمان مقرر انجام دهند

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 30 تیرماه 1396

"  مسئولان نسبت به خرید تضمینی محصولات اقدام و تعهدات خود را در زمان مقرر انجام دهند "  

خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات،  درادامه سلسله مباحث ویژگی های جامعه قرآنی، احترام به سنت های نیک جامعه وتقویت باورهای دینی را ازجمله ویژگی های جامعه قرآنی برشمرده و افزود : درجامعه قرآنی تمامی رفتارها، گفتارها ، کردارها در قالب فعالیتهای اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی براساس اعتقاد ، باور و انگیزه الهی است . اگر مردم  با مسئولان درحیطه وظایف خود، انگیزه قوی نداشته باشند نمی توانند در انجام وظایف ، رسالت خود را به درستی انجام دهند.

حجت الاسلام موسوی از شهردار شهر و اعضای شورای شهر در رابطه با ساخت یادمان شهدای گمنام تشکر کرد و در خصوص آماده سازی کارگاه شن و ماسه و راه اندازی کارگاه قطعات بتنی شهرداری و نوع پذیرش افراد جویای کار برای اشتغال در آن سخن گفت و پیشنهاد کرد با تشکیل هیئت چند نفره در شهرداری و نظارت اعضای هیئت بر شرایط و شاخصه ها و امتیازات مورد نظر در افراد صورت گیرد و سپس واجدین به کار گرفته شوند.

   امام جمعه صائین قلعه در بخشی از خطبه دوم به اقدامات جدید آمریکا و تحریم ظالمانه برخی نهاد ها و اشخاص پرداخت و با تصریح این مطلب که هدف اصلی آمریکا بر اندازی جمهوری اسلامی ،همچنین تضعیف اقتدار و نفوذ ایران در منطقه است ، ادامه داد: آمریکا برای این منظور به دنبال ایجاد جنگ روانی، تشدید اختلافات و دوگانگی داخلی بین مردم و مسئولان و مسئولان با یکدیگر است.

 وی با تحسین تصمیم مجلس شورای اسلامی و مواضع صریح و محکم وزیر امور خارجه در بحث برجام ، مواضع ایران در آن را چنان محکم و استوار خواند که موجب عقب نشینی آمریکا خواهد بود.

   حاج آقا موسوی به شروع فصل برداشت گندم اشاره کرد و از مسئولان خواست نسبت به خرید تضمینی محصولات اقدام و تعهدات خود را در زمان مقرر انجام دهند . وی همچنین از کشاورزان خواست به پرداخت زکات عنایت ویژه داشته باشند.

  در ادامه با اشاره به 5 مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه تهران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفت : نمازجمعه هدیه الهی بر مومنین است که مایه آرامش دلها و فرصتی طلائی برای تجلیل از خدمات مسئولان همچنین بیان مشکلات و نیاز های واقعی مردم به مسئولان است لذا همه باید قدردان این هدیه الهی باشیم.

  در خاتمه با تبریک سالروز ولادت حضرت معصومه (س) گفت: حضرت معصومه (س) یک بانوی کامل و الگو برای همه است و با رد نگاه فمینیستی و لیبرالیستی به زن که به هتک کامل شخصیت زن در جامعه تمام میشود گفت: زن در نگاه صحیح انسان ساز است ، در تربیت و اصلاح جامعه نقشی اساسی دارد و با حفظ حجاب و عفاف می تواند مسئولیت های اجتماعی و سیاسی خود را به نحو احسن انجام دهد.

آخرین خبر

شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 20 بهمن ماه 1396 "  شناخت و پایندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و انقلابی ماندن را راه برون رفت از مشکلات است "       خطیب جمعه پس از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و...

آخرین خطبه

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند.."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات سالروز بعثت حضرت...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: